Forbidden CZ

Tino Hrnčiar

17,00 

Kniha, ktorá ide proti marketingovým poučkám. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Vstúpte do Forbidden sveta.
Skip Intro. Tak začína Tinova kniha FORBIDDEN, no preskočiť v nej čo i len stranu, by bola obrovská chyba. Prečo? Pretože to nie je len kniha. Sú to dvere do Forbidden sveta. A dáme vám tip: Kým knihu vytlačíme, zožeňte si ceruzku. Budete ju potrebovať pri podčiarkovaní myšlienok, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny smer v podnikaní, ale aj v živote. Možno v nej nenájdete návod na “overnight success”, ale po prečítaní tejto knihy sa k nemu určite priblížite.

Autor: Tino Hrnčiar
Počet strán: 223
Rok vydania: 2021
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
Rozmer: 205 x 175 mm

Ďalšie verzie tohto titulu:

FORBIDDEN / Audiokniha (mp3 na stiahnutie) (SK)

Audiokniha (mp3 na stiahnutie) (SK)

Ideálna voľba pre aktívnych ľudí, ktorí nasávajú literatúru najradšej priamo cez uši. Staré známe porekadlo: „Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť“ pri audio verzii marketingovej knihy FORBIDDEN určite neplatí.
12,34 
Kúpiť
FORBIDDEN / E-book (SK)

E-book (SK)

Do čítačky sa tých kníh zmestí naozaj veľa. Máte tam už e-verziu knihy FORBIDDEN? Moderná voľba, ktorá je šetrnejšia k prírode sa k inšpiratívnej knihe o biznise z 21. storočia hodí. Ideálny darček pre screen-friendly ľudí.
9,87 
Kúpiť
★ ★ ★ ★ ★
Parádna kniha! Kto ju otvorí, neoľutuje. Rozbieham vlastný biznis a kniha mi veľmi pomohla v situáciách, keď som už nevedel, ako ďalej. Určite ju odporúčam, užijete si ju.
Ján