Ne/udržateľní

Žužu Gálová

12,00 

Vďaka tejto krásnej knihe zistíte, že žiť udržateľne nie je vôbec taká veda. 60 praktických tipov sprevádzaných nádhernými ilustráciami vám poradí, ako môžete jemne zmeniť svoje každodenné rituály a tak pomôcť zachrániť planétu.

Vedeli ste, že pri tekutých mydlách máme tendenciu míňať ich viac? Pri každom umytí použijeme 7-násobne väčšie množstvo ako pri tuhom, či už je to samotným dávkovačom, alebo ide len o náš zlozvyk. Vymeňte si preto doma tekuté mydlá za tuhé klasiky, ako ich poznáme z detstva.

Praktický tip, ktorý vieme pomerne jednoducho vyriešiť, no napriek tomu si túto informáciu len málo z nás zapamätá a napokon ju aj pretaví do bežného života. Žužu sa preto rozhodla každý jeden tip vo svojej knihe vizuálne znázorniť. Krásnymi ilustráciami si hľadá cestu k mladším ročníkom, praktickými tipmi k neustále zaneprázdneným ľuďom, ilustrovaným zoznamom na stenu zas k tým, ktorí často zabúdajú. Kniha Ne/udržateľní je pre všetkých tých, ktorí chcú pomôcť našej planéte tým, že začnú od seba. Jedným tipom na každý jeden týždeň.

Autor: Žužu Gálová
Počet strán: 138
Rok vydania: 2020
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
Rozmer: 245 x 165 mm

Ďalšie verzie tohto titulu:

VIANOCE / Eko set Ne/udržateľní

Eko set Ne/udržateľní

Eko set Ne/udržateľní poteší každého, kto by chcel pričuchnúť k udržateľnejšiemu spôsobu života. Ideálny darček pre tých, ktorí sa k eko princípom života nie a nie dokopať.
30,80 
Kúpiť
VIANOCE / Ne/udržateľní + checklist

Ne/udržateľní + checklist

Vydajte sa na cestu udržateľnejšieho spôsobu života s knihou Ne/udržateľní a praktickým ilustrovaným zoznamom úloh, ktorý si môžete nalepiť na stenu alebo dvere. Žiť udržateľne nie je až taká veda. Presvedčí vás o tom 60 jednoduchých tipov v knihe Ne/udržateľní, ktoré sú doplnené humornými minimalistickými ilustráciami.
14,70 
Kúpiť
VIANOCE / Ne/udržateľní kniha + print

Ne/udržateľní kniha + print

Žiť udržateľne nie je až taká veda. Presvedčí vás o tom 60 jednoduchých tipov v knihe Ne/udržateľní, ktoré sú doplnené humornými minimalistickými ilustráciami. Tie nájdete v piatich prevedeniach aj vo forme printu na stenu.
21,70 
Kúpiť
VIANOCE / Ne/udržateľní checklist

Ne/udržateľní checklist

Zaveste si zoznam ilustrovaných tipov na udržateľnosť na stenu, aby ste mali všetky tipy vždy na očiach.
9,00 
Kúpiť
Printy zo série Ne/udržateľní

udržateľní

Vyberte si z piatich printov, ktoré vám budú pripomínať základné princípy udržateľnosti. Autorkou ilustrácií s jasným rukopisom je grafická dizajnérka Žužu Gálová, ktorá napísala knihu Ne/udržateľní.
19,00 
Kúpiť
★ ★ ★ ★ ★
Ak mi radosť urobiť chceš, kúp mi knihu! Veruže to bola radosť veľká, keď som si pod stromčekom našla rýdzo slovenskú knižku s nádherným dizajnom. :) Krásny projekt s krásnou myšlienkou! :)
Ivana
★ ★ ★ ★ ★
Jasne a veľmi pekne spracované jednoduché a účinné tipy ako na udržateľnejší život. Kniha ulahodí aj obsahom, ale aj len krásne ilustrácie pri prelistovaní.
Petra
★ ★ ★ ★ ★
Kniha je super, enviromentálny sprievodca, ktorý Vám poradí, ako sa správať k našej planéte, doplnená náhernými ilustráciami, ktoré po stiahnutí danej aplikácie naberú iný rozmer.
Vierka

Bude sa Vám páčiť: