Slovensko Komické

Prešporské divadlo

20,00 

Pokračovanie úspešného multižánrového projektu Slovensko Noir prekročilo slovenské hranice. V druhom zborníku poviedok a audiopoviedok od Prešporského divadla sa môžete tešiť na prvotriednych umelcov z domácej, ale aj českej scény.

Komédia. Úsmev. Smiech cez slzy. Zamyslenie.
Často ide o tenkú hranicu. Čo je „sranda“ a čo už nie?

Slovensko Komické je druhou knihou poviedok od najlepších slovenských a českých autorov, ktoré odštartoval zborník Slovensko Noir a ktoré doposiaľ neboli publikované. Prichádza v časoch, ktoré môžeme zvládnuť práve vďaka humoru a smiechu. V tomto multižánrovom projekte však nájdete aj tragikomédiu, trpkosť, čierny humor, smiech cez slzy a príbehy o časoch minulých, súčasných, o vzťahoch, snoch, túžbach či očakávaniach. Dovoľte nám zabaviť vás.

Autor: kolektív autorov
Počet strán: 464
Rok vydania: 2021
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
Rozmer: 200 x 130 mm

Ďalšie verzie tohto titulu:

Slovensko Komické / Darčekový set

Darčekový set

Crème de la crème súčasnej slovenskej literatúry. Tridsaťpäť diel od slovenských a českých autorov doprevádzaných nádhernými ilustráciami. Audiokniha nahovorená hereckými hlasmi, hudba zložená na mieru a zberateľská magnetka.
62,00 
Kúpiť
Slovensko Komické / Digitálna audiokniha

Digitálna audiokniha

Stiahnite si Slovensko Komické do svojho obľúbeného zariadenia vo formáte mp3. Čaká vás 19 hodín kvalitných príbehov doprevádzaných unikátnou hudbou, ktoré nahovorili najznámejšie hlasy slovenskej a českej umeleckej scény.
15,90 
Kúpiť
Slovensko Komické / E-kniha

E-kniha

Šetrí miesto, je ľahká a pritom plná kvalitných diel od slovenských a českých autorov a autoriek. Digitálnu verziu poviedok zo zborníka  Slovensko Komické stiahnete do svojej čítačky a zoberiete všade so sebou.        
15,50 
Kúpiť
★ ★ ★ ★ ★
Zážitok na dlhší čas a odbúranie stereotypu mysle!
Mercinka
★ ★ ★ ★ ★
Vynikajúca kniha - taká literárna "maškrtka", zaujímavé a zábavné čítanie, prekvapivé, niekedy až cynické - taký čierny humor... No nielen "komické", niektoré poviedky sú skôr fantasy... Kniha pre tých, ktorí sa vedia zasmiať - i na sebe. Je to aj nádherne spracovaná kniha, pohladenie pre oči, dušu i um. Odporúčam aj audioknihu na USB kľúči.
Katarína

Bude sa Vám páčiť: