Veronika Šurinová

Veronika Šurinová

Som mamina na materskej, ktorú baví tvoriť. Z mojej tvorby srší pojašenosť, dobrá nálada a kreativita. Verím, že môj rastúci pamätníček spríjemní každý deň aj vám a vašim deťom.

Ahojte, volám sa Veronika Šurinová, a práve si vychutnávam materskú dovolenku s mojou blškou. Keďže slovo nuda mi nič nehovorí, rada tvorím čokoľvek, čo mi napadne. Vlastne, vždy som sa rada púšťala do nových výziev.

Nápad vytvoriť rastúci pamätníček mi cvrnkol do nosa, keď sa nám narodila Lucka. Spomenula som si na krabičku plnú mojich detských spomienok, ktorú mi uchovala na pamiatku moja mamina. Zachytávala celé moje detstvo. Od narodenia, cez prvé fotografie, listy Ježiškovi, dopisy z táborov, moje tvorivé nápady a kresby, najvtipnejšie zážitky či školské poznámky s vtipnými hláškami. Všetky spomienky na jednej kôpke, no niektoré poznačené už odžitým časom, ostali trošku potrhané.

Spomienkovou krabičkou som sa inšpirovala a rozhodla som sa vytvoriť rastúci pamätníček aj pre našu Lucku, kde by som mohla zdokumentovať jej detstvo. Pre moje sentimentálne ja, ale aj pre ňu. Do prvého vydania som sa pustila sama, od textov až po dizajn. No a keďže sa môj výtvor páčil aj okoliu, rozhodla som sa oň podeliť aj s ostatnými. Na svetlo sveta mi ho pomohli dostať mnohí z vás, za čo úprimne ďakujem. Vďaka vašej podpore počas crowdfundingu sa prvá verzia môjho rastúceho pamätníčka dostala do stoviek rodín, kde robí radosť rodičom aj deťom. No a keďže záujem oň neustal ani po vypredaní, pustila som sa do druhého vydania, ktoré teraz s radosťou ponúkam aj vám.

Viac o mojom projekte nájdete TU.