Každý krok je môj príbeh

Rastúci pamätníček je ako čarovné miesto, v ktorom sa zastavil čas. Spomienky na detstvo v ňom ostanú zachované po celý život. A viete, čo je na tom najlepšie? Hlavnými hrdinami tejto knihy budú vaše deti.

Získaná suma

2 209 

z cieľovej sumy 8 000 

57 podporovateľov * ešte 18 dní

Podporiť projekt
(predpredaj)
Každý krok je môj príbeh / Kompletný set

Kompletný set

Všetko pokope a najvýhodnejšie :) Kompletný set obsahuje Rastúci pamätníček, míľnikové kartičky na fotenie s bábätkom a parádnu nálepku na auto.
40,70  37,20 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / 1x pamätníček

1x pamätníček

Zastavte čas s ilustrovaným rastúcim pamätníčkom :)
30,00  27,90 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / Pamätníček + kartičky

Pamätníček + kartičky

Fotky Vášho drobca v pamätníčku musia byť tip-top! Oživte ich s farebnými míľnikovými kartičkami.
35,80  33,90 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / Pamätníček + nálepka

Pamätníček + nálepka

Rastúci pamätníček a parádna "Baby on board" nálepka na auto.
32,80  31,90 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / 2x pamätníček

2x pamätníček

Podeľte sa o radosť. Jeden rastúci pamätníček si nechajte, druhý darujte.
55,80  50,00 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / 2x pamätníček + 1x kartičky

2x pamätníček + 1x kartičky

Výhodný set pre tých, ktorí majú detí viac :)
63,70  56,90 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / 3x pamätníček

3x pamätníček

Aj Vy máte vo svojom okolí baby boom? Zaznamenávajte míľniky svojich detí spoločne :)
83,70  77,90 
Kúpiť
Každý krok je môj príbeh / Míľnikové kartičky

Míľnikové kartičky

Zachyťte míľniky svojich drobcov už od bruška s ilustrovanými foto kartičkami (A5).
9,90  7,90 
Kúpiť

 

Môže sa váš drobec stať hrdinom alebo hrdinkou vlastnej rozprávkovej knižky? Môže.
Tvorte spoločne príbeh detstva vášho drobca s jedinečným rastúcim pamätníčkom, ktorý vás bude sprevádzať od prvých kopančekov v brušku, cez školské šibalstvá, až po maturitný ples.

Ako to celé vzniklo?

Ahojte, volám sa Veronika Šurinová, a práve si vychutnávam materskú dovolenku s mojou blškou. Keďže slovo nuda mi nič nehovorí, rada tvorím čokoľvek, čo mi napadne. Vlastne, vždy som sa rada púšťala do nových výziev.

Nápad vytvoriť rastúci pamätníček mi cvrnkol do nosa, keď sa nám narodila Lucka. Spomenula som si na krabičku plnú mojich detských spomienok, ktorú mi uchovala na pamiatku moja mamina. Zachytávala celé moje detstvo. Od narodenia, cez prvé fotografie, listy Ježiškovi, dopisy z táborov, moje tvorivé nápady a kresby, najvtipnejšie zážitky či školské poznámky s vtipnými hláškami. Všetky spomienky na jednej kôpke, no niektoré poznačené už odžitým časom, ostali trošku potrhané.

Spomienkovou krabičkou som sa inšpirovala a rozhodla som sa vytvoriť rastúci pamätníček aj pre našu Lucku, kde by som mohla zdokumentovať jej detstvo. Pre moje sentimentálne ja, ale aj pre ňu. Do prvého vydania som sa pustila sama, od textov až po dizajn. No a keďže sa môj výtvor páčil aj okoliu, rozhodla som sa oň podeliť aj s ostatnými. Na svetlo sveta mi ho pomohli dostať mnohí z vás, za čo úprimne ďakujem. Vďaka vašej podpore počas crowdfundingu sa prvá verzia môjho rastúceho pamätníčka dostala do stoviek rodín, kde robí radosť rodičom aj deťom. No a keďže záujem oň neustal ani po vypredaní, pustila som sa do druhého vydania, ktoré teraz s radosťou ponúkam aj vám.

Ako sa zmenila kniha oproti prvej verzii?

  • Ilustrovaná profesionálnym ilustrátorom Marcelom Králikom.
  • Rozšírená o 12 strán, ktoré zaplníte novými dobrodružstvami.
  • Vylepšená obálka. Príjemná na dotyk, no zároveň odolná.
  • Vynovené kartičky na fotenie prvých miľníkov babätka
  • Nálepka: Bábo v aute. Pretože, videli ste už niekedy peknú nálepku na auto?

Referencie

Ďakujem 🥰 nenašla som nikde na internete tak krásnu knižku ako je tá vaša ❤️ bol to super nápad dať sa na jej výrobu 😍 (Simona)

Knižku som kúpila pre môjho už takmer 3-ročného drobca a je fakt úžasná 😊 …je veselá, farebná a žiadna tuctovka z obchodu sa jej nevyrovná, teším sa z nej veľmi 😊 (Silvia)

Táto knižka je úžasná 🥰 krásne ilustrovaná, celá farebná 🥰😍😍😍❤️ ja som ju kupovala ako darček ale určite keď budem mať vlastné deti… zaobstarám im presne takúto. Určite odporúčam + tie míľnikové kartičky ❤️❤️❤️🥰 nádherné 🥰 🥰 ❤️❤️❤️ (Barbora)

O projekte Každý krok je môj príbeh

„Táto neobyčajná kniha so štipkou pojašeného humoru opäť ožíva v novom vydaní s rozšíreným obsahom a nádhernými ilustrácií od Marcela Králika, ktoré žiaria farbami a hravosťou. Vtiahnu dieťa do svojej vlastnej rozprávkovej knižky.”

Rastúci pamätníček som vymyslela tak, aby zabavil dospelých a zároveň aj deti v každom veku. Ako jediný spomedzi pamätníčkov, ktoré zaznamenávajú detské spomienky, je navrhnutý tak, aby sa k nemu deti vrátili aj keď budú staršie.

Prvú časť pamätníčka vypĺňajú rodičia. Kopančeky v brušku, prvé fotografie bábätka, prvý zúbok, ale aj krôčik. Je toho toľko, na čo by sme nikdy nemali zabudnúť. Pri vypĺňaní pamätníčka si spomeniete aj na svoje vlastné detstvo a dozaista si oživíte spomienku aj na váš veľký svadobný deň.

Po nejakom čase si uvedomíte, že fixky a pero zrazu držia v rukách vaše deti. Oni sami si začnú písať svoj vlastný príbeh – prvý list Ježiškovi, pozdrav z tábora, prvá školská poznámka. Vyparatili niečo zlé? Zapíšte si to, určite sa na tom neskôr spoločne zabavíte.

Pamätníček Každý Krok Je Môj Príbeh otvára dvere do detskej fantázie a podporuje kreativitu. Druhá polovica pamätníčka je venovaná najmä ich tvorivosti a myšlienkam. Deti v ňom nájdu dostatok miesta, kde budú môcť vypustiť svojho kreatívneho ducha.

Od skice až po pestrofarebnú knihu

Nové vydanie rastúceho pamätníčka oživili šikovné ruky Marcela Králika. Marcel je profesionálny ilustrátor, ktorý knihu kompletne prerobil, ujednotil štýl a z pamätníčkaspravil pestrofarebný poklad. Ilustrácie sa prispôsobujú veku dieťaťa a tak si k nemu vaše ratolesti nájdu cestu ako drobci, ale aj ako dospeláci, ktorí si doň nalepia fotky zo svojho maturitného plesu.

Koncept „rastúceho pamätníčka”, teda fotoalbumu s dômyselne navrhnutými ilustráciami, sa mi páčil od začiatku. Ilustrátorovi to dáva skutočne veľký priestor nájsť tie správne situácie v rôznych fázach života detí a rodičov. Práve toto bolo pre mňa lákavé. Zároveň bola celkom výzva, navrhnúť kompozície tak, aby neboli rušivé z hľadiska umiestnenia fotiek a tak, aby fungovali aj samy o sebe ako minipríbehy. A v neposlednom rade sa mi do ilustrácií podarilo prepašovať aj niečo z vlastných spomienok na moje detstvo 🙂

Pre koho je kniha určená?

Rastúci pamätníček poteší každého rodiča, ktorí spolu s miľníkovými kartičkami zachytí prvé veľké momenty vašich detí. Hodí sa ako darček ku krstinám bábätka, narodeninám, pod stromček alebo aj na hociktorý tvorivý deň v roku.

Podporte vydanie rastúceho pamätníčka a vytvorte si knihu s vašimi najobľúbenejšími hrdinami – s vašimi vlastnými deťmi. Vyrobená s láskou od maminky nielen pre maminky.

Ďakujem za podporu.

Veronika 🙂

Podporiť projekt

Autorka Veronika Šurinová

Veronika Šurinová
Som mamina na materskej, ktorú baví tvoriť. Z mojej tvorby srší pojašenosť, dobrá nálada a kreativita. Verím, že môj rastúci pamätníček spríjemní každý deň aj vám a vašim deťom.