Vianočné darčekové balenia pre celú rodinu

VIANOCE / Sprievodca vesmírom 5v1

Sprievodca vesmírom 5v1

Záhady tajuplného vesmíru sú najtradičnejšou a zároveň najmodernejšou témou, ktorou sa ľudstvo zaoberá od nepamäti. S rozvíjajúcimi sa technológiami máme teraz vesmír na dosah ruky. S objavovaním slnečnej sústavy a nočnej oblohy vám pomôže interaktívna súprava Sprievodca Vesmírom 5v1.
33,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Slovensko Komické darčekový set

Slovensko Komické darčekový set

Crème de la crème súčasnej slovenskej literatúry. Tridsaťpäť diel od slovenských a českých autorov doprevádzaných nádhernými ilustráciami. Audiokniha nahovorená hereckými hlasmi, hudba zložená na mieru a zberateľská magnetka.
45,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Priestor pre mamu set

Priestor pre mamu set

Najkrajší balíček pre mamu. Darujte netradičnú knihu o materstve a k nej deväť krásnych grafík od slovenských umelkýň s dreveným stojanom. Balíček je previazaný stuhou, pripravený na darovanie 🙂
30,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Slovensko NOIR Darčekový set

Slovensko NOIR Darčekový set

Umelecký zážitok v darčekovej krabici je ideálnym darčekom pre milovníka kníh, umenia a divadla. Balíček Slovensko Noir obsahuje knihu so 17-timi poviedkami od slovenských autorov a autoriek, audioknihu, hudobné CD a zberateľskú magnetku. Celá edícia je doprevádzaná ilustráciami akademickej maliarky Kataríny Vavrovej.  
40,00 
Zobraziť viac