OBJAVTE VESMÍR OČAMI ASTRONAUTA

OBJAVTE VESMÍR OČAMI ASTRONAUTA

Preskúmajte tajuplný vesmír interaktívnym spôsobom s unikátnym 3D modelom planetárnej sústavy. Ideálny darček pre všetky zvedavé deti v školskom veku a nadšencov vesmíru.

S objavovaním slnečnej sústavy a nočnej oblohy vám pomôže interaktívna súprava Sprievodca Vesmírom 5v1. Vedecky presné dáta z NASA a prepracovaná grafika ponúkajú fascinujúci zážitok nielen z objavovania vesmíru vďaka virtuálnej realite, ale aj zo samotnej encyklopédie, ktorá je súčasťou interaktívnej súpravy. Vzdelávanie sa tak stáva hrou. Najlepšie na tom je, že si to ani neuvedomíte, pretože vás okamžite pohltí tajuplnosť vesmíru.

 

Čo nájdete v súprave Sprievodca vesmírom 5v1?

1. Encyklopédia o vesmíre

N tejto knihe pracoval tím odborníkov z astronómie. Má 192-strán, je vizuálne prepracovaná, nádherne ilustrovaná a texty v nej presne zachovávajú medzinárodnú astronomickú terminológiu. Informácie sú v nej podané jednoducho, no najmä zaujímavo.

Encyklopédia je rozdelená do štyroch častí, z ktorých sa prvé dve venujú slnečnej sústave a ďalšie dve obrovskému vesmíru za hranicami slnečnej sústavy. Kniha je určená pre deti od 10 rokov, ale bezpochyby zaujme každého, koho láka spoznávanie tajuplného vesmíru.

2. Virtuálna aplikácia SOLAR SYSTEM VR

Vďaka tejto aplikácii si budete môcť približovať jednotlivé modely planét, lietať okolo Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS), prechádzať sa okolo miesta pristátia Apollo 11 alebo Curiosity Rover.

Hĺbka zážitku je umocnená vedecky presnou realitou. To znamená, že keď stojíte pri Apollo 11 na mesiaci, vidíte oblohu presne tak, ako ju videl Neil Armstrong. Keď lietate pri ISS, vidíte tú časť Zeme a hviezdnej oblohy, ktorú vidia práve teraz astronauti na Medzinárodnej vesmírnej stanici a vy ste zrazu jedným z nich. Z tých zopár vyvolených, ktorým sa otvorí vesmír priamo pred očami.

3. Virtuálna aplikácia PLANET ORBITER VR

S aplikáciou zažijete nezabudnuteľný pohľad na oceány a kontinenty so zapadajúcim slnkom za horizontom ako aj prelet okolo Zeme presne tak ako ho zažívajú astronauti. Extra veľké rozlíšenie máp a špeciálna technológia na zobrazovanie umožňuje preskúmať povrch Zeme vo vysokej kvalite a z bezprostrednej blízkosti.

Virtuálne okuliare​

Kartónové VR okuliare s aplikáciou dokážu zmeniť váš telefón na okno do vesmíru a zároveň tak sprostredkovať prvý kontakt s virtuálnou realitou.
Vypočuli sme vaše pripomienky z minulého roka a kartónový set sme vylepšili. Pridali sme postranné gumičky, vďaka ktorým je teraz mobil v krabičke v bezpečí a vy sa tak môžete naplno venovať virtuálnemu zážitku.

4. Digitálna encyklopédia SOLAR SYSTEM SCOPE

Interaktívna encyklopédia vesmíru pre smartfóny a počítače v sebe ukrýva všetky najzaujímavejšie fakty o planétach, najznámejších mesiacoch a trpasličích planétkach. Dokonca v nej nájdete informácie a vizualizácie o viac ako 100 000 najviditeľnejších hviezdach. Môžete sa ponoriť do detailov ako sú prierezy planét a slnka, či nájsť objekty na oblohe priamo z miesta, kde sa práve nachádzate. Všetky texty sú sprevádzané realistickou 3D vizualizáciou založenou na skutočných vedeckých dátach z NASA. Toto všetko z nej robí jednu z najkomplexnejších a zároveň najlepších aplikácii tohto zamerania.

Sme medzi najlepšími!

Sme hrdí na to, že naša aplikácia získala najvyššie hodnotenie na platforme Educational app store, ktorá hľadá, hodnotí a odporúča mobilné aplikácie vhodné na vzdelávanie.

Napísali o nás: Solar System Scope je vizuálne pôsobivá aplikácia o objektoch, ktoré existujú v našej slnečnej sústave. Je to ako mať virtuálne planetárium stále so sebou vo vrecku. Nielen deti môžu vďaka nej ľahko objavovať a spoznávať slnečnú sústavu.

zdroj: https://www.educationalappstore.com/app/solar-system-scope

5. Plagát slnečnej sústavy

Vedecký plagát našej slnečnej sústavy je tento rok väčší, obojstranný a s prepracovanejšou grafikou.

Pre koho je Sprievodca vesmírom 5v1 určený?

Interaktívna súprava na spoznávanie vesmíru je predovšetkým určená deťom v školskom veku. Je navrhnutá tak, aby sa deti ponorili do učenia a pritom si to ani nevšimli. Sprievodca Vesmírom 5v1 je vďaka prepracovaným aplikáciám dokonalou učebnou pomôckou, ktorá by nemala chýbať ani na základných školách.

 

 

Sprievodca vesmírom / Sprievodca vesmírom 5v1

Sprievodca vesmírom 5v1

Spoznávajte vesmír očami astronauta. S objavovaním slnečnej sústavy vám pomôže interaktívna súprava Sprievodca Vesmírom 5v1, ktorá obsahuje encyklopédiu, 2xVR aplikácie, VR okuliare a k tomu obojstranný plagát slnečnej sústavy.
44,90 
Zobraziť viac