Knižný balíček Návod na spokojný život

38,90 

Knižný balík Návod na spokojný život obsahuje tri krásne ilustrované knihy plné nápadov, tipov a trikov. Chcete sa naučiť žiť ekologickejšie a ohľaduplnejšie k samým sebe a k planéte? Stať sa intímne vnímavou partnerkou alebo partnerom? Byť ohľaduplnejší ku svojmu okoliu? Alebo len máte radi krásne ilustrované knižky, ktoré vás niečo nové naučia a pohladia na duši? Do knižného balíčka sme vybrali presne také.

Balíček kníh Návod na spokojný život obsahuje knihy NE/UDRŽATEĽNÍ, Klub rozkoše a vreckový ilustrovaný návod v anglickom jazyku Keanu Reeves‘ Guide to Kindness. Knihy si môžete zakúpiť samostatne alebo spoločne vo zvýhodnenom balíku, pri ktorom ušetríte 20% z pôvodnej ceny. Ku každému balíčku vám pribalíme nástenný checklist od Žužu Gálovej, ktorý vám každý deň pripomenie, ako žiť udržateľnejšie.

Kniha NE/UDRŽATEĽNÍ obsahuje 60 jednoduchých tipov na to, ako žiť udržateľnejšie. Kniha je krásnym ilustrovaným sprievodcom, ktorý ocenia najmä mladí a tí, ktorí sú v téme udržateľnosti ešte tak trochu stratení.

Klub rozkoše je inkluzívna kniha o sexe pre 21. storočie, ktorú by si nemal nechať ujsť nikto, komu záleží na spôsobovaní rozkoše a potešenia rovnako sebe ako svojim partnerkám a partnerom. Kniha, ktorá sa vo Francúzsku stala bestsellerom, je tiež ilustrovaným sprievodcom tipmi a technikami pre kvalitný sexuálny život, určená ako začínajúcemu, tak aj pokročilejšiemu čitateľstvu.

Keanu Reeves‘ Guide to Kindness je ilustrovaným návodom s 50-timi tipmi do vrecka. Nájdete v ňom milé tipy, ktoré Vám a Vášmu okoliu dozaista spríjemnia deň. I keď nejde o obsahovo náročnú knihu, určite by si ju mal z času na čas prelistovať každý.

Ďalšie verzie tohto titulu:

NEUDRŽATEĽNÍ / Kniha

Kniha

Vďaka tejto krásnej knihe zistíte, že žiť udržateľne nie je vôbec taká veda. 60 praktických tipov sprevádzaných nádhernými ilustráciami vám poradí ako môžete jemne zmeniť svoje každodenné rituály a pomôcť tak zachraniť planétu.
17,00 
Kúpiť
Knihy Ateliér / Klub rozkoše

Klub rozkoše

17,50 
Kúpiť
Knihy Ateliér / Keanu Reeves‘ Guide to Kindness

Keanu Reeves‘ Guide to Kindness

Keanu Reeves' Guide to Kindness is an illustrated guide to how we can all spread a little more love.
11,30 
Kúpiť

Bude sa Vám páčiť: