Keanu Reeve’s Guide to Kindness

11,30 

Keanu Reeves‘ Guide to Kindness is an illustrated guide to how we can all spread a little more love.

Including 50 simple acts, such as holding the door open for someone, donating clothes and books to charity and smiling at a stranger, and accompanying illustrations featuring Keanu himself, this book implores us to be kind. Always.

Over the past few years, tales of Keanu Reeves‘ kindness and generosity have taken over the internet. From giving away millions of his earnings from The Matrix to the trilogy’s special effects and costume team, to graciously giving up his subway seat to a fellow passenger and respecting women’s personal space when posing for photos with them, no act of kindness is too big or too small for this acting giant.

Ďalšie verzie tohto titulu:

Knihy Ateliér / Návod na spokojný život

Návod na spokojný život

Knižný balík Návod na spokojný život obsahuje tri krásne ilustrované knihy plné nápadov, tipov a trikov. Chcete sa naučiť žiť ekologickejšie a ohľaduplnejšie k samým sebe a k planéte? Stať sa intímne vnímavou partnerkou alebo partnerom? Byť ohľaduplnejší ku svojmu okoliu? Alebo len máte radi krásne ilustrované knižky, ktoré vás niečo nové naučia a pohladia na duši? Do knižného balíčka sme vybrali presne také. Balíček kníh Návod na spokojný život obsahuje knihy NE/UDRŽATEĽNÍ, Klub rozkoše a vreckový ilustrovaný návod v anglickom jazyku Keanu Reeves‘ Guide to Kindness. Knihy si môžete zakúpiť samostatne alebo spoločne vo zvýhodnenom balíku, pri ktorom ušetríte 20% z pôvodnej ceny. Ku každému balíčku vám pribalíme nástenný checklist od Žužu Gálovej, ktorý vám každý deň pripomenie, ako žiť udržateľnejšie. Kniha NE/UDRŽATEĽNÍ obsahuje 60 jednoduchých tipov na to, ako žiť udržateľnejšie. Kniha je krásnym ilustrovaným sprievodcom, ktorý ocenia najmä mladí a tí, ktorí sú v téme udržateľnosti ešte tak trochu stratení. Klub rozkoše je inkluzívna kniha o sexe pre 21. storočie, ktorú by si nemal nechať ujsť nikto, komu záleží na spôsobovaní rozkoše a potešenia rovnako sebe ako svojim partnerkám a partnerom. Kniha, ktorá sa vo Francúzsku stala bestsellerom, je tiež ilustrovaným sprievodcom tipmi a technikami pre kvalitný sexuálny život, určená ako začínajúcemu, tak aj pokročilejšiemu čitateľstvu. Keanu Reeves‘ Guide to Kindness je ilustrovaným návodom s 50-timi tipmi do vrecka. Nájdete v ňom milé tipy, ktoré Vám a Vášmu okoliu dozaista spríjemnia deň. I keď nejde o obsahovo náročnú knihu, určite by si ju mal z času na čas prelistovať každý.
33,90 
Kúpiť

Bude sa Vám páčiť: