Jedlo

29,90 

Kniha ihneď k oddberu. 🙂

Kuchárska kniha, z ktorej sála láska k vareniu z každej strany. Popretkávaná spomienkami a príbehmi, ktoré priviedli autorky Kris a Evu zo Žufane k Jedlu. Táto kniha bude zaručene chutit‘ všežravcom, vegánom, bezlepkáčom a dokonca aj tým, ktorí mlieko nemusia.

Nejde o typickú kuchárku. Je to zbierka receptov, ľudí a životných príbehov. Je to kniha o všetkých tých ľuďoch, ktorí nás ovplyvnili v jedle a jedení. Je výsledkom stretnutí a vzťahov. Dozvieš sa v nej čo-to o nás, ale aj o sebe. Zmapovali sme v nej nielen našu sedemročnú cestu v gastronómii, ale aj úplné začiatky, ktoré nás k vareniu priviedli.

Jedlo v nej tvorí 60 hrejivých receptov pripravených z ingrediencií, ktoré poľahky zoženieš na jeseň, Vianoce a vlastne počas celej zimy. Recepty sme rozdelili podľa kapitol, v ktorých nájdeš jedlá jesenné, vianočné, zimné, ale aj tie z nášho nedávneho bistra zo Žufane. Keď sme knihu dopísali, zistili sme, že väčšina receptov je vhodná aj pre vegánov a bezlepkáčov, či dokonca tých, ktorí mlieko nemusia. Tešíme sa, že sa z nášho Jedla naje naozaj každý.

Autorky: Kristína Hertelová, Eva Takáčová

Počet strán: 208

4 kapitoly: jeseň, zima, Vianoce, bistro Žufaňa

Počet receptov: 60

Väzba: Tvrdá

Rozmery: 190 x 240 mm

Rok vydania: 2022

Vydavateľstvo: EZOPO

Ďalšie verzie tohto titulu:

Jedlo / print kel A2

print kel A2

Ak zeleninu milujete a neviete sa na ňu vynadívať, tento do detailov vyďobaný kel vás istotne poteší. Printy z kolekcie Jedlo  sú ilustrované spoluautorkou knihy Jedlo, Evou Takáčovou. Vytlačené sú vo formáte A2 na prémiovom papieri Tintoretto Gesso 300g, na ktorom vynikne detailná štruktúra mrkvy, cvikly a hlavne kelu. Najlepšie chutia s knihou Jedlo. Mňam! Ide o limitovaný počet 30-tich kusov. Predávame bez rámu.
15,00 
Kúpiť