E-kniha Forbidden

Tino Hrnčiar

9,87 

E-kniha, ktorá ide proti marketingovým poučkám. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Vstúpte do Forbidden sveta.

Skip Intro. Tak začína Tinova e-kniha FORBIDDEN, no preskočiť v nej čo i len stranu, by bola obrovská chyba. Prečo? Pretože to nie je len kniha. Sú to dvere do Forbidden sveta. A dáme vám tip: Kým knihu vytlačíme, zožeňte si ceruzku. Budete ju potrebovať pri podčiarkovaní myšlienok, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny smer v podnikaní, ale aj v živote. Možno v nej nenájdete návod na “overnight success”, ale po prečítaní tejto knihy sa k nemu určite priblížite.

Ďalšie verzie tohto titulu:

FORBIDDEN / Audiokniha (mp3 na stiahnutie) (SK)

Audiokniha (mp3 na stiahnutie) (SK)

Ideálna voľba pre aktívnych ľudí, ktorí nasávajú literatúru najradšej priamo cez uši. Staré známe porekadlo: „Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť“ pri audio verzii marketingovej knihy FORBIDDEN určite neplatí.
12,34 
Kúpiť
FORBIDDEN / 1x kniha (CZ)

1x kniha (CZ)

Český preklad marketingovej knihy, ktorá ide proti poučkám. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Kniha urobí radosť najmä marketérom, kreatívcom a podnikateľom.
17,00 
Kúpiť

Bude sa Vám páčiť: