Chutný set Jedlo

54,90 

Chutná kombinácia pre každého, kto má rád Jedlo – či už na tanieri alebo na stene.

Tento set obsahuje:

  • netradičnú 208 – stranovú kuchárku so 60-timi receptami. Recepty sú rozdelené na jesennú, zimnú a vianočnú kapitolu. Ďalšiu zbierku receptov dopĺňajú jedlá z obdia existencie Žufaňa bistra.
  • 3 printy vo formáte A2 – ide o limitovanú sériu 30-tich kusov vytlačených na prémiovom talianskom papieri s vyššou gramážou pre dokonalé zachytenie farieb a detailov

Ďalšie verzie tohto titulu:

Jedlo / kniha

kniha

Kuchárska kniha, z ktorej sála láska k vareniu z každej strany. Popretkávaná spomienkami a príbehmi, ktoré priviedli autorky Kris a Evu zo Žufane k Jedlu. Táto kniha bude zaručene chutit‘ všežravcom, vegánom, bezlepkáčom a dokonca aj tým, ktorí mlieko nemusia.  
29,90 
Kúpiť
Jedlo / Print cvikla A2

Print cvikla A2

Ak zeleninu milujete a neviete sa na ňu vynadívať, táto do detailov vyďobaná cvikla vás istotne poteší. Printy z kolekcie Jedlo  sú ilustrované spoluautorkou knihy Jedlo, Evou Takáčovou. Vytlačené sú vo formáte A2 na prémiovom papieri Tintoretto Gesso 300g, na ktorom vynikne detailná štruktúra mrkvy, cvikly a hlavne kelu. Mňam! Ide o limitovaný počet 30-tich kusov. Predávame bez rámu.
15,00 
Kúpiť
Jedlo / Print mrkva A2

Print mrkva A2

Ak zeleninu milujete a neviete sa na ňu vynadívať, toto do detailov vyďobané trio printov si zamilujete. Printy vo formáte A2 sú ilustrované spoluautorkou knihy Jedlo, Evou Takáčovou. Vytlačené sú na prémiovom papieri Tintoretto Gesso 300g, na ktorom vynikne detailná štruktúra mrkvy, cvikly a hlavne kelu. Mňam! Ide o limitovaný počet 30tich kusov. Predávame bez rámu.      
15,00 
Kúpiť
Jedlo / print kel A2

print kel A2

Ak zeleninu milujete a neviete sa na ňu vynadívať, tento do detailov vyďobaný kel vás istotne poteší. Printy z kolekcie Jedlo  sú ilustrované spoluautorkou knihy Jedlo, Evou Takáčovou. Vytlačené sú vo formáte A2 na prémiovom papieri Tintoretto Gesso 300g, na ktorom vynikne detailná štruktúra mrkvy, cvikly a hlavne kelu. Najlepšie chutia s knihou Jedlo. Mňam! Ide o limitovaný počet 30-tich kusov. Predávame bez rámu.
15,00 
Kúpiť
Jedlo / 3x print

3x print

Zeleniny nie je nikdy dosť! Okrem knihy Jedlo sa do kuchyne hodia aj tieto tri, do detailov vyďobané, printy. Ilustrované sú spoluautorkou knihy Jedlo - Evou Takáčovou. Vytlačili sme ich v limitovanom počte 30ks na prémiovom papieri Tintoretto Gesso 300g, na ktorom krásne vyniknú farby a detaily ilustrácií. Najlepšie chutia s knihou Jedlo. Mňam.
30,00 
Kúpiť

Bude sa Vám páčiť: