Audiokniha Forbidden

Tino Hrnčiar

12,34 

Audiokniha, ktorá ide proti marketingovým poučkám. Nahovoril ju auto knihy, Tino Hrnčiar a “sfúknete” ju za necelé štyri hodiny. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Vstúpte do Forbidden sveta.

Skip Intro. Tak začína Tinova kniha FORBIDDEN, no preskočiť v nej čo i len stranu, by bola obrovská chyba. Prečo? Pretože to nie je len kniha. Sú to dvere do Forbidden sveta. A dáme vám tip: Kým knihu vytlačíme, zožeňte si ceruzku. Budete ju potrebovať pri podčiarkovaní myšlienok, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny smer v podnikaní, ale aj v živote. Možno v nej nenájdete návod na “overnight success”, ale po prečítaní tejto knihy sa k nemu určite priblížite.

Ďalšie verzie tohto titulu:

FORBIDDEN / E-book (SK)

E-book (SK)

Do čítačky sa tých kníh zmestí naozaj veľa. Máte tam už e-verziu knihy FORBIDDEN? Moderná voľba, ktorá je šetrnejšia k prírode sa k inšpiratívnej knihe o biznise z 21. storočia hodí. Ideálny darček pre screen-friendly ľudí.
9,87 
Kúpiť
FORBIDDEN / 1x kniha (CZ)

1x kniha (CZ)

Český preklad marketingovej knihy, ktorá ide proti poučkám. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Kniha urobí radosť najmä marketérom, kreatívcom a podnikateľom.
17,00 
Kúpiť

Bude sa Vám páčiť: