Vianočné darčeky do 20€

VIANOCE / Forbidden

Forbidden

Kniha, ktorá ide proti marketingovým poučkám. Nečakajte návod na úspech, ale poriadnu dávku inšpirácie, kreativity a úsmevných príhod o biznise. Vstúpte do Forbidden sveta. Kniha sa bude hodiť všetkým podnikavcom, markeťákom, a samozrejme tým, ktorí sa pohybujú v kreatíve.
13,50 
Zobraziť viac
VIANOCE / Iná láska kniha

Iná láska kniha

Oslávte lásku vo všetkých jej podobách. Zbierka moderných slovenských poviedok INÁ LÁSKA vo výbere Kolomana Kertésza Bagalu. 15 príbehov, 15 autorov a 16 hercov. Príbehy, ktoré vás pošteklia, ale aj rozčertia.  
20,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Ne/udržateľní

Ne/udržateľní

Vďaka tejto krásnej knihe zistíte, že žiť udržateľne nie je vôbec taká veda. 60 praktických tipov sprevádzaných nádhernými ilustráciami vám poradí, ako môžete jemne zmeniť svoje každodenné rituály a tak pomôcť zachrániť planétu. Ideálny darček pre všetkých tých, ktorí v eko téme ešte nie sú doma.
12,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Priestor pre mamu kniha

Priestor pre mamu kniha

Priestor pre mamu chutí ako zakázané ovocie. No nemal by. Pozývame ťa v ňom na diskusiu a veríme, že záver tejto knihy napíšeš najlepšie ty samaTáto kniha nediktuje. Sprevádza, inšpiruje a záver necháva na teba.  
20,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Slovensko Noir kniha

Slovensko Noir kniha

Slovensko NOIR je multižánrové dielo, ktoré spojilo 17 popredných slovenských autorov, 17 hercov, režisérov, muzikantov a talentovanú akademickú maliarku. Spoločne prinášajú výpoveď o nás a o Slovensku v aktuálnych časoch. Ideálny darček pre náročného čitateľa.  
19,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Slovensko Komické kniha

Slovensko Komické kniha

Slovensko Komické prichádza v časoch, ktoré môžeme zvládnuť práve vďaka humoru a smiechu. V tomto multižánrovom projekte však nájdete aj tragikomédiu, trpkosť, čierny humor, smiech cez slzy a príbehy o časoch minulých, súčasných, o vzťahoch, snoch, túžbach či očakávaniach.  
20,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Printy zo série Ne/udržateľní

Printy zo série Ne/udržateľní

Vyberte si z piatich printov, ktoré vám budú pripomínať základné princípy udržateľnosti. Autorkou ilustrácií s jasným rukopisom je grafická dizajnérka Žužu Gálová, ktorá napísala knihu Ne/udržateľní.
13,00 
Zobraziť viac