Vianočné darčeky do 10€

VIANOCE / 6 detí

6 detí

Tajomná rozprávka, ktorá zabaví každého a to od malého až po veľkého. Ukrýva v sebe naivitu, hlúposť a odvahu, a to všetko pomiešané a zabalené v troške napätia. Veľakrát si nechtiac a zaslepene kráčame za svojím a hľadáme šťastie. A ono to šťastie máme často rovno pod nosom.
6,90 
Zobraziť viac
VIANOCE / Maruška

Maruška

Rozprávkový veršovaný príbeh podobný tým, aké nám kedysi zvykli čítať naše staré mamy. Nosnou myšlienkou rozprávky je chuť pomáhať a činiť dobro. Avšak, kde je dobro, tam je zvyčajne aj zlo...
6,23 
Zobraziť viac
VIANOCE / Mrzáčik

Mrzáčik

Mrzáčik je novela od autorky Andrey Gallen. Príbeh sa odohráva v detskom domove, kde sú ústrednými postavami deti s neľahkým osudom. Napriek názvu, ide o príbeh so šťastným koncom a hlbokým posolstvom.
7,50 
Zobraziť viac
VIANOCE / Muška

Muška

Rozprávková kniha Muška je Veruškinou neveršovanou prvotinou. Rozprávka o nevšednom, no úprimnom, priateľstve medzi Izidorou a Muškou pripomína, aké dôležité je vidieť veci nielen ako obyčajné predmety, ale ako za nimi hľadať vždy príbehy.
22,00 
Zobraziť viac
VIANOCE / Ripka

Ripka

Veršovaná rozprávka Ripka učí deti, ale aj dospelých, aby sa mali radi takí, akí sú. Dnešný svet sa často javí na oko dokonalý. Je veľmi ľahké stratiť sa v ňom, pozrieť sa na seba do zrkadla a myslieť si, že do toho sveta nepatríme.  
6,90 
Zobraziť viac
VIANOCE / Sivá planéta

Sivá planéta

Sivá planéta je veršovaný príbeh o sile priateľstva, ktorá premôže i chladné sivé srdcia. No hovorí aj o lakomstve a osamelosti, ktoré ešte nikdy nikoho šťastným neurobili. Ani bohatého Komudusa…  
6,90 
Zobraziť viac